0216 315 0003
logo
TELEFON NUMARAMIZ
0216 315 0003
TELEFON NUMARAMIZ
0549 533 2929
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
07:00 - 24:00
[Anasayfa]>[Cevizli Halı Yıkama]

Cevizli Halı Yıkama

Cevizli Halı Yıkama

Cevizli Halı Yıkama

Sizlere Cevizli bölgesinde halı yıkama konusunda uzun senelerdir hizmet vermekteyiz. Cevizli Halı yıkama firmamız alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ile halılarınızı fabrikamızda son teknoloji ve tam otomatik makinelerde hijyenik ve antibakteriyel ilaçlar kullanarak %100 garantili bir şekilde yıkamaktayız. Amacımız sizlere her daim en profesyonel bir şekilde hizmet vermektir bu anlamda biliyoruz ki müşterilerimizin halılarını ne kadar temiz yıkarsak bu bize tavsiye anlamında daha fazla dönüş sağlayacağıdır. Bizde Cevizli Halı Yıkama firması bünyesinde daima bakımlı ve son teknoloji makineler kullanarak sizlerin halısını ilk günkü temizliğe kavuşturup teslim etmekteyiz Halı Yıkama yaptıracağınız zaman önemli olan uygun fiyat avantajının yanında sizlerin halısının temiz ve hijyenik olmasıdır biz müşterilerimize fiyat avantajı ve halı temizliği konusunda profesyonel bir hizmet sağlamaktayız.

Yıkama Aşamaları

öncelikle sizlerden gelen telefon üzerine ücretsiz servis elemanlarımız sizin bulunduğunuz bölgeye gelerek halılarınızı makbuz karşılığı teslim almaktadır. Sizden makbuz karşılığı teslim alınan halıların karışmasını önlemek amacı ile halılarınıza etiket yapıştırılarak karışmasını önlemekteyiz. Ardından fabrikamıza yıkama işlemi yapılması için gönderilmektedir. Fabrikamızda yıkama yapılacak olan halılar cinsine göre ayrıştırılarak toz alma makinesine alınır ve halılarınızın üzerinde bulunan toz ve buna benzer cisimler yok olması sağlanır toz alma dolabının ardından tam otomatik makinelerde halılar tek tek olmak üzere antibakteriyel ilaçlarla halı yıkama işlemi yapılır. Yıkama işlemi tamamlanan halılar sıkma makinesine koyularak halının tüm suyu sıkılır ve ardından kurutma odalarında kuruması sağlanır. yıkaması bitmiş ve tam anlamıyla kurumuş halılar son kontrolleri yapılarak poşetleme bölümünde gider ve sonradan herhangi bir kirliliğe maruz kalmaması için tek tek poşetleme işlemi yapılır sonrasında ise ücretsiz servisimizle teslim işlemi sağlanır halılarınız ilk günkü temizliğe kavuşmuştur artık güle güle kullanmanız dileği ile...

Halı Yıkama Cevizli

Cevizli halı yıkama olarak biz, değerli müşterilerimizin yaşadıkları sıcak, mutlu yuvalarında sağlıklı ve sıhhatli olarak yaşamlarını sürdürebilmeleri için, gerekli olan yaşadıkları ortamların temiz ve hijyenik olabilmesi adına sizin en yakın yardımcınız olmak için her zaman sizlerin en yakınında bulunmaktan gurur duyuyoruz.

Doğru ekipmanlar doğru elemanlar ve doğru hijyenik yıkama ile sağlığınıza zarar vermeden size hizmet vermek biz Cevizli Halı Yıkama için çok önemlidir.

7 gün 24 saat 4 mevsim yaz kış konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla size en yakın yine Cevizli Halı Yıkama fabrikası olup bundan dolayı size yakın olmanın gururunu taşıyoruz.

İstanbul'un her bölgesinde adresiniz neresi olursa olsun size bir telefon kadar yakınız. Sizin yapmanız gereken sadece telefonu elinize alıp bizi aramak.

ücretsiz servislerimizle güler yüzlü personelimizle halılarınızı kapınızdan alıp hijyenik ve tertemiz yıkanıp parfüm ve poşetlendikten sonra size tekrar teslim ediyoruz.

Cevizli Halı Yıkama firması olarak bizi arayın farkı yaşayın.

Aklınızda hiçbir soru işareti olmadan güvenle halınızı bize teslim edin ve gerisini siz hiç merak etmeyin.

Halı yıkama konusunda öncü, güvenilir, saygı duyulan firma Ev Halı Yıkama.

Cevizli Halı Yıkama Fabrikası

Cevizli Halı Yıkama fabrikamız, Ev halı yıkama yılın 365 günü antibakteriyel halı temizleme hizmetlerine ek olarak koltuk yıkama, perde yıkama, yatak yıkama, yorgan ve battaniye yıkama gibi temel temizlik hizmetlerini kusursuz olarak ayağınıza getirmektedir. Kullanmakta olduğumuz halı şampuanı ve leke çıkartma ürünleri Uluslararası kalite belgelerine sahiptir. İçerisinde bulunduğumuz sektöre ait çağın son teknolojik gelişmelerini sürekli olarak takip ederek makine parkurumuzu optimize etmekteyiz.

Tıkla Ara
Whatsapp'tan Sor