0216 315 0003
logo
TELEFON NUMARAMIZ
0216 315 0003
TELEFON NUMARAMIZ
0549 533 2929
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
07:00 - 24:00
[Anasayfa]>[Halı Yıkama]

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halılarınız evinizin süsüdür, hem hijyen açısından hem görsellik açısından bu denli önem taşıyan halılarınız, yanlış temizlik yolları yüzünden malesef sizin için zaman zaman temizlik ve sağlık sıkıntıları yaratabilir.

Çünkü Evinizde yapmış olduğunuz halı temizliği istenilen sonucu vermeyebilir, zira halılarınız temizlik sonrası oluşan parlak yüzeyi sizi yanıltmamalı, unutulmamalı ki ; halıların kiri dibe itme özellikleri vardır ve parlak yüzeyine aldandığınız  halılarınız diplerinde hiçte hijyenik olmayan bir görüntü oluşturmuş olabilirler.

Bunun yanısıra halılarınız tam olarak kurtulamaması da halınızın liflerinin zayıflamasına neden olabilir. Bunun sonucu olarakta halılarınız zamanından çok daha önce eskiyebilirler.

Ayrıca tam olarak kurutulmamış olan halılarınızın yaymış olduğu nem evinizde zararlı bakterilerin yerleşimi için uygun zemin hazırlamaktadır.

Bu saymış olduğumuz olumsuzlukların engellenmesi ve halılarınızın tam olarak ve sağlıklı bir şekilde temizlenebilmesi için Ev Halı Yıkama olarak, yılların vermiş olduğu sektör tecrübesi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Tıkla Ara
Whatsapp'tan Sor